Iepirkumu grozs

Kā iegādāties?

Pasūtot Internetā
  • Izvēlieties Jūs interesējošās preces un pievienojiet grozam
  • Apstipriniet pasūtījumu, norādiet kontaktinformāciju un izvēlieties kā veiksiet apmaksu
  • Pēc pasūtījuma noformēšanas, saņemsiet pasūtījuma apstiprinājumu rēķina veidā e-pastā!

Norēķinu kārtība

  • Norēķināties par pasūtījumu varat, veicot bankas pārskaitījumu pēc piestādīta faktūrrēķina


Preču izsniegšanas un Piegādes noteikumi

  • Pasūtījumus izsniedzam Rīgā, Krustpils ielā 15
  • Iespējama piegāde uz klienta norādīto adresi nākamajā darba dienā, ja pasūtījums izdarīts un saņemta apmaksa līdz pl.14:00. Pasūtījumiem pēc pl.14:00 piegāde būs divu darba dienu laikā.

Piegādes izmaksas Rīgā EUR 3.00+PVN (bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs EUR1000.00+PVN)
Piegādes izmaksas Latvijā EUR 3.00+PVN (bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs EUR 1000.00+PVN)

Tehniskais atbalsts

Ja preču katalogā neatrodat sev vēlamo produktu vai rodas jautājumi, aicinām aizpildīt pieteikumu sadaļā TEHNISKAIS ATBALSTS - Konsultācija par RouterBOARD izvēli vai MikroTik speciālista pakalpojumi.
Pēc pieteikuma saņemšanas router.lv speciālisti ar Jums sazināsies, lai piedāvātu atbilstošāko risinājumu Jūsu vajadzībām. Pastāvīgajiem klientiem piedāvājam noslēgt apkalpošanas līgumu ar garantētu apkalpošanas laiku.


Garantijas noteikumi

Visām router.lv precēm nodrošinām rūpnīcas noteiktu 1 gada garantiju juridiskām personām un saskaņā ar likumdošanu 2 gadu garantiju privātpersonām. Garantijas remontā preces tiek pieņemtas SIA SPX birojā, Krustpils ielā 15, Rīgā. Preču nogādāšanu uz/no garantijas remonta nodrošina pircējs.


Pirkuma atgriešanas noteikumi

Saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu, klientam ir iespēja atkāpties no pirkuma līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt internetā iegādāto preci pārdevējam.

router.lv patur tiesības atteikt izmantot pircēja atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumos, ja prece netiek atgriezta tās oriģinālajā iepakojumā, preces iepakojums ir būtiski bojāts, vai arī ir saskatāmas nevērīgas lietošanas pēdas. Atsakoties no preces, nauda par piegādi netiek atgriezta. Klientam prece jānogādā veikalā patstāvīgi. Veikals neuzglabā pirkuma līgumu kopijas.