Iepirkumu grozs
Sākums :: Izejmateriāli

Āra patch kabelis Cat.6 S-FTP. PE. AWG 27/7. UV-noturīgs. 2 m. melns (DIGITUS)

Ražotājs: DIGITUS

Web: www.digitus.info

Garums: 2 m

Krāsa: Melna

Valsts: VĀCIJA

Krāsa: Melna - RAL 9005

Cat. 5e, 6, 7, 8: Cat.6

UTP, S/FTP: S/FTP

Garums: 2m


Cena on-line: € 2.76 + PVN
Noliktavā 5





Āra patch kabelis Cat.6 S-FTP. PE. AWG 27/7. UV-noturīgs. 10 m. melns (DIGITUS)

Ražotājs: DIGITUS

Web: https://de.assmann.shop/en/Copper-Network-Technology/Network-Cables/Patch-Cords-Assembled/Patch-Cords-CAT-6/CAT-6-S-FTP-outdoor-patch-cord-PE-var.html

Garums: 10 m

Krāsa: Melna

Valsts: VĀCIJA

Krāsa: Melna - RAL 9005

Cat. 5e, 6, 7, 8: Cat.6

UTP, S/FTP: S/FTP

Garums: 10m


Cena on-line: € 8.29 + PVN
Lūdzu zvaniet +371 67724000
Paziņot kad pieejams





Āra patch kabelis Cat.6 S-FTP. PE. AWG 27/7. UV-noturīgs. 5 m. melns (DIGITUS)

Ražotājs: DIGITUS

Web: www.digitus.info

Garums: 5 m

Krāsa: Melna

Valsts: VĀCIJA

Krāsa: Melna - RAL 9005

Cat. 5e, 6, 7, 8: Cat.6

UTP, S/FTP: S/FTP

Garums: 5m


Cena on-line: € 5.74 + PVN
Noliktavā 5





FO savienotājvads SC/UPC-LC/UPC MM 50/125 (OM2) Duplex 2mm. LSZH. 3m


Cena on-line: € 5.74 + PVN
Lūdzu zvaniet +371 67724000
Paziņot kad pieejams





Ātrās montāžas konektors Cat.5e UTP. RJ45/8P8C. balts

UTP CAT.5E - RJ45 KONEKTORI

Cena on-line: € 1.80 + PVN
Lūdzu zvaniet +371 67724000
Paziņot kad pieejams





CAT5 Ethernet kabelis 5 m

CAT5 Ethernet patch kabelis iekārtu savienošanai

Cena on-line: € 3.50 + PVN
Noliktavā 10





CAT5 Ethernet kabelis 1m

CAT5 Ethernet patch kabelis iekārtu savienošanai

Cena on-line: € 2.00 + PVN
Lūdzu zvaniet +371 67724000
Paziņot kad pieejams





CAT5 Ethernet kabelis 2m

CAT5 Ethernet patch kabelis iekārtu savienošanai

Cena on-line: € 2.50 + PVN
Noliktavā 20





CAT5 Ethernet kabelis 3m

CAT5 Ethernet patch kabelis iekārtu savienošanai

Cena on-line: € 3.00 + PVN
Noliktavā 20





Optiskā tīkla vads 9/125 SM LC/SC DUPLEX 3M

Optiskās savienojuma auklas parasti tiek izmantoti aktīvās un pasīvās optiskās iekārtas pieslēgšanai.

Cena on-line: € 4.56 + PVN
Noliktavā 15





SC-SC 5m/2mm duplex SM opt.aukla LSZH


Cena on-line: € 5.16 + PVN
Noliktavā 16





LC-SC 1m SM Duplex optiskā tīkla vads


Cena on-line: € 2.13 + PVN
Lūdzu zvaniet +371 67724000
Paziņot kad pieejams





SC-LC 2m SM Duplex opt.aukla


Cena on-line: € 2.33 + PVN
Noliktavā 40





LC-LC 5m/2mm duplex SM opt.aukla LSZH

Optiskās savienojuma auklas parasti tiek izmantoti aktīvās un pasīvās optiskās iekārtas pieslēgšanai.

Cena on-line: € 5.16 + PVN
Lūdzu zvaniet +371 67724000
Paziņot kad pieejams